دلایل بروز ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور:

شما بیشتر در زمستان و هنگامی که مصرف گاز بالاست و دچار افت فشار گاز میشویم شاهد بروز این ارور خواهیم بود.

به طور کلی این ارور به علت عدم تشخیص شعله در پکیج نمایش داده میشود.

1-گاز ساختمان را چک کنید:

قبل از هر چیزی از آنجایی که این ارور مربوط به عدم تشخیص شعله در پکیج است لطفا قبل از دست زدن به دستگاه از باز بودن شیر گاز ساختمان و عدم قطعی گاز اطمینان حاصل نمایید .و سپس به سزاغ مراحل بعدی بروید.

2-باز کردن شیر گاز:

از آنجایی که شاید داخل شلنگ گاز شما دچار گرفتگی شده باشد و یا گاز با مقدار زیادی هوا مخلوط شده باشد شیر گاز پکیج خود را از حالت اتصال خارج کنید گاز را باز کنید تا زمانی که بوی گاز را استشمام کنید گاز را قطع نکنید .به محض استشمام بوی گاز گاز را بسته و شلنگ را به دستگاه متصل نمایید.

(توجه داشته باشید در هنگام تست این مرحله تمامی درب و پنحر ها را باز بگذارید )

در این مرحله اگر مشکل شما ازافت فشار باشد فشار گاز را میتوان بالا برد:

  • کاور پکیج را باز می کنیم
  • پیچ کنترل گاز را پیدا می کنیم
  • قاب شیشه ای را بیرون می کشیم
  • پیچ تنظیم شیر کنترل را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم
  • پکیج را ریست می کنیم

ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

3-ریست کردن پکیج :

2 یا 3 بار پکیج خود را ریست کنید و اجازه دهید تا مرحله تشخیص شعله پیش روی کنید با این کار تمامی هوای داخل پکیج خارج شده و پیکج در صورت نداشتن مشکل دیگر روشن میشود.

4-شیر گاز پکیج ایران رادیاتور:

اگر بعد از تست مراحل بالا همچنان مشکل شما پا برجاست باید به سراغ شیرگاز دستگاه بروید.اگر بعد از تست گاز پکیج و ریست مجدد شما از دودکش دستگاه بوی گاز را استشمام کردید یعنی شیر گاز سالم است و مشکل از جرقه زدن و قسمت جرقه است.

راه دوم:

روکش پکیج خود را باز کنید و سپس دستگاه را روشن کنید و هنگام جرقه زدن بوسیله ی یک کبریت روی مشعل پکیج را روشن کنید اگر پکیج روشن شد ، یعنی مشکل شما از قسمت جرقه زن پکیج است.

5-مشکل برد پکیج:

معیوب بودن برد پکیج به دو صورت بروز پیدا میکند:

حالت اول:وصل نکردن شیر گاز
حالت دوم:جرقه نزدن برد بعد از باز شدن شیر گاز

اگر بوبین 220 را تست کردید و بوبین سالم بوده اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلا گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به طور قطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.

6-تنظیم نبودن جرقه زن:

میله جرقه زن باید در فاصله مشخصی از مشعل قرار بگیرد که اگر این فاصله بیشتر یا کمتر شود در هنگام تشخیص شعله به دلیل تنظیم نبودن این فاصله شعله تشکیل نمیشود.

ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

6-ترانس جرقه زن:

اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند ولی هیچ جرقه ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگه گاز هم قطع میشه و ارور 70 80 ظاهر می شود به خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک می‌باشد.

7-بررسی دودکش پکیج ایران رادیاتور:

پکیج دیواری باید دارای دودکش باشد ، در صورت نداشتن دودکش برخی موارد شاهد ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور هستیم.

ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران کافیست با یکی از شعب تهران سرویس در نزدیکی محل خودتان تماس حاصل نمایید .تا در کمتر از یک ساعت نیروی متخصص در محل حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما نمایند .تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه صورت میپذیرد.